Spring naar inhoud

Contact

Meer Informatie over SAS'70?

Hopelijk ben je enthousiast geworden en heb je zin in een potje volleybal of ben je gewoon nieuwsgierig naar onze vereniging.
Heb je vragen of wil je lid worden, laat het ons weten!

Functie Naam en contact gegevens
Voorzitter Pieter Voorn
e-mail: voorzitter@sas70.nl 
Tel. 06-24 76 72 58
Vice-voorzitter Gerrit Valkenburg
e-mail: voorzitter@sas70.nl
Secretaris Sanne Wierstra
e-mail: secretaris@sas70.nl
Penningmeester Arno Tibboel
e-mail: penningmeester@sas70.nl
Voorzitter Technische Commissie Jimco Drost
e-mail: TC-voorzitter@sas70.nl
Voorzitter Jeugd
Commissie
Anne Schipper
e-mail: Jeugd-voorzitter@sas70.nl
Vertrouwenspersonen Charlotte Bloemendaal
Marco van Overveld
e-mail: vertrouwenspersoon@sas70.nl
Ledenadministratie Anneke Stam
e-mail: ledenadministratie@sas70.nl 
Tel. 0297- 560146
Wedstrijdleiding Linda van der Meulen-Kok
e-mail: sas70wedstrijdleiding@gmail.com
Tel. 06-14 11 14 83
Scheidsrechterzaken Yvonne Pomstra
e-mail: pomstra.engels@planet.nl
Zaalwacht Frank Tollenaar en Ernst van der Schot
e-mail: zaalwacht@sas70.nl
Website Marcel Fritschy
e-mail: webmaster@sas70.nl